Kupie Famvir apteka online, famvir 125mg, 250mg, 500mg cena

Co to jest Famvir?

Famvir jest preparatem, który stosuje się przy walce z opryszczką pospolitą i wirusami powodującymi półpaśćca. Jest często stosowany jako środek przeciwdziałający nawrotom infekcji. Może być stosowany przez osoby powyżej 50 roku życia.

Zobacz ceny

Działanie leku

W skład leku Famvir wchodzi substancja czynna famciclovir, która przeciwdziała namnażaniu się wirusa w zainfekowanych komórkach. Famvir działa kojąco na objawy skórne oraz znacznie zmniejsza ból w przypadku półpaśćca. Lek działa niemalże natychmiastowo, bo już po 12 godzinach od zażycia pierwszej tabletki.

Zastosowanie leku Famvir

Wszelkie infekcje spowodowane wirusem opryszczki pospolitej i opryszczki występującej na zewnętrznych częściach organów płciowych. Leczenie półpaśćca.

Przeciwwskazania w stosowaniu Famviru

Osoby uczulone na famciclovir, cierpiące na zaburzenia funkcji nerek i pacjenci poniżej 18 roku życia nie powinni stosować tego leku. Famvir jest również nieodpowiednim środkiem dla osób cierpiących na nietolerancję laktozy, galaktozy M oraz alergie na jedzenie, konserwanty i barwniki.

Dawkowanie

Lek jest dostępny w trzech dawkach 125 mg, 250 mg i 500 mg. Są one przystosowane do zażywania ich krótko lub długoterminowo. W celu zamówienia i dobrania odpowiedniej dawki należy wypełnić formularz medyczny, za pomocą, którego jeden z naszych lekarzy dostosuje dawkę do postępu choroby oraz oceni czy lek jest odpowiedni. Lek Famvir jest najskuteczniejszy w dawce 500 mg, gdy zażyje się go natychmiast po zauważeniu jakichkolwiek symptomów choroby. Środek przyjmuje się doustnie, niezależnie od posiłków. Niezbędna jest regularność w przyjmowaniu leku (codziennie o tej samej porze) gdyż tylko ona gwarantuje całkowite pozbycie się problemu. Dawki 125 mg i 250 mg są najczęściej stosowane zapobiegawczo i są przeznaczone do długotwałego stosowania (do 1 roku).
Możliwe efekty uboczne
Bardzo rzadko występują bóle i zawroty głowy, gorączka, mdłości, biegunka, wymioty, senność oraz wzmożone pocenie się.

Zakup leku Famvir online

W celu dokonania zakupu Famviru należy wypełnić formularz medyczny, który niezbędny jest do ocenienia stanu zdrowia pacjenta. Formularz zostanie przeazalizowany przez jednego z naszych lekarzy, który zatwierdzi niezbędność stosowania leku. Po pozytywnym przejściu konsultacji i uzyskaniu recepty leki zostaną przekazane z naszej apteki do natychmiastowej wysyłki.

This entry was posted in Infekcja Narządów Płciowych and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *