Kupie plastry Intrinsa apteka online, intrinsa 300mcg cena

Co to jest Intrinsa?

Intrinsa to preparat w formie plastrów, działający przy pomocy systemu transdermalnego. Najczęściej stosowany do leczenia zaburzeń seksualnych występujących u kobiet. Lek przywraca równowagę hormonalną oraz znacznie poprawia samopoczucie.
Zobacz ceny

Skład preparatu Intrinsa

Plastry zawierają składnik aktywny testosteron (300 mcg).

Kiedy stosuje się plastry Intrinsa?

Preparat Intrinsa stosuje się przede wszystkim w leczeniu zaburzeń pożądania seksualnego u kobiet, które przebyły operację usunięcia macicy i obu jajników, kobiet po procesie menopauzy jak również u kobiet przyjmujących żeński hormon płciowy (estrogen) w celu zwiększenia poziomu libido.

Stosowanie plastrów Intrinsa

Plastry stosowane są przeważnie dwa razy w tygodniu, przed rozpoczęciem leczenia należy uważnie przeczytać ulotkę i ściśle stosować sie do umieszczonych tam zaleceń. Plastry powinno umieszczać się w miejscach czystych, suchych oraz poznawionych włosów. Najkorzystniejszym miejscem są okolice podbrzusza. Wymiana plastra powinna następować po 3-4 dniach a kolejne plastry powinny być przyklejane w innych miejscach na ciele. To samo miejsce nie powinno być wykorzystywane przez co najmniej 7 kolejnych dni od odklejenia poprzedniego plastra. Średnim czasem, po którym zazwyczaj obserwowana jest poprawa jest jeden miesiąc. Jeśli nie zaobserwowałaś u siebie zmian po 3-6 miesięcy kuracji powinnaś zgłosić się do lekarza, który ponownie dokona oceny całej terapii.

Działanie preparatu Intrinsa

Działanie plastrów Intrinsa oparte jest na stopniowym uwalnianiu testosteronu do organizmu kobiety. Zapotrzebowanie organizmu na ten hormon spowodowane jest jego zmniejszeniem, nawet o połowę, po przebytej operacji lub naturalnym procesie menopauzy. Obniżony poziom tego hormonu wpływa negatywnie na popęd seksualny oraz samopoczucie. Dzięki plastrom Intrinsa poziom testosteronu powraca do normy.

Przeciwwskazania do stosowania plastrów Intrinsa

Dla kobiet posiadających problemy z sercem, wątrobą, nerkami oraz cierpiących na cukrzycę lek może być nieodpowiednim rozwiązaniem.

Efekty uboczne

Do najczęściej występujących działań niepożądanych należą: wysypka, swędzenie, zaczerwienienie oraz podrażnienie. Wymienione efekty uboczne pojawiają się jedynie w miejscach, w których plaster ma bezpośredni kontakt z naszą skórą. W przypadku wystąpienia tych objawów najbezpieczniejsze jest zmnienienie miejsca przyklejenia plastra oraz zastosowanie środka nawilżającego w celu złagodzenia podrażnienia. Gdy wystąpią inne skutki należy bezzwłocznie skontaktować się z lekarzem.

Zakup Intrinsa online

W związku z wydaniem decyzji, przez Komisję Europejską, o wycofaniu autoryzacji rykowej plastrów Intrinsa od dnia 25 maja 2012 zakup leku jest niemożliwy na terenie całej Europy. Wyżej zamieszczony opis leku ma jedynie charakter informacyjny.

This entry was posted in Kobiece Zaburzenia Seksualne and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *