Kupie Priligy apteka online, priligy 30mg, 60mg cena

Co to jest Priligy?


Priligy jest lekiem na przedwczesny wytrysk, wydawanym na receptę. Jak do tej pory jest jedynym środkiem na rynku, który pomaga kontrolować moment wytrysku. Priligy zażywa się na 30 minut przed stosunkiem, a jego działanie wynosi od 3 do 4 godzin.

Zobacz ceny


Priligy jest tak zwanym selektywnym inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny, która jest neuroprzekaźnikiem odpowiadającym za doprowadzenie impulsów do komórek nerwowych w prąciu, które powodują wytrysk. Zadaniem leku jest opóźnienie tego przekazu i przedłużenie stosunku przeciętnie o 200% do 300%. Priligy jest lekiem dobrze tolerowanym przez organizm większości mężczyzn a występowalność skutków ubocznych jest niewielka.
Zakupu Priligy można bezpiecznie dokonać online, w naszym sklepie. Przy składaniu zamówienia niezbędne jest wypełnienie formularza medycznego, który pozwoli naszemu lekarzowi ocenić czy lek będzie dla Państwa odpowiedni. Po zatwierdzeniu zamówienia przesyłka zostanie wysłana następnego dnia.

Dawkowanie leku Priligy Dapoxetine

Priligy Dapoxetine jest dostępny w dwóch dawkach: 30 mg i 60 mg. Aby ocenić skuteczność działania leku,na początku kuracji, zazwyczaj zostaje przepisana mniejsza dawka,30 mg. W sytuacji gdy efekty nie są zadowalające istnieje możliwość zamówienia silniejszej dawki ale tylko i wyłącznie gdy mniejsza dawka nie wywołała żadnych skutków ubocznych.

Kto może korzystać z leku Priligy?

Z leku mogą korzystać mężczyźni, którzy ukończyli osiemnasty rok życia i którzy cierpią z powodu częstych problemów z wytryskiem. Szczególnie zaleca się stosowanie leku mężczyznom, którzy doświadczają wytrysku w ciągu dwóch minut penetracji.

Przeciwwskazania w stosowaniu Priligy

Leku nie powinni stosować mężczyźni powyżej 65 roku życia i posiadający problemy z sercem. Nie należy łączyć Priligy z lekami na migreny, depresję, tramadolem, środkami na bazie dziurawca, tryptofanem, lithium, tiorydazyną i libezoidem. Wszelkie inne schorzenia i przyjmowane leki również powinny zostać uwzględnione przy wypełnianiu formularza medycznego.

Efekty uboczne

Szansa na zaistnienie skutków ubocznych jest niewielka a ich moc jest zazwyczaj umiarkowana. Z uwagi na to, że okres połowicznego rozpadu leku jest krótki uważany jest za bardzo bezpieczny i skuteczny środek na leczenie przedwczesnego wytrysku. Do najczęstszych efektów ubocznych należą nudności, bóle głowy, biegunka, bóle brzucha i wzdęcia. W niektórych przypadkach pacjenci mogą doświadczyć uczucia rozdrażnienia, niepokoju, senności lub pobudzenia, suchości w ustach, nieostrego widzenia i niestrawności.

Środki ostrożności podczas stosowania Priligy

Nigdy nie należy przekraczać jednej tabletki leku na dobę, nie zmieniać dawki przepisanej przez lekarza oraz zaleca się niezażywanie alkoholu podczas stosowania leku gdyż może powodować to zawroty głowy, senność i opóźnienie reakcji. Nie należy spożywać alkoholu po zażyciu Priligy, ponieważ może wystąpić omdlenie.

Jak kupić Priligy online?

Do zakupu Priligy niezbędna jest recepta uzyskana po konsultacji z lekarzem. Konsultacja lekarska jest ściśle poufna, odbywa się zawsze przy zamawianiu leku na stronie i trwa kilka minut. Dzięki niej lekarz jest w stanie ocenić stan zdrowia pacjenta i dowiedzieć się podstawowych informacji na temat historii medycznej. Po pomyślnie zakończonej konsultacji wypełniony formularz zostanie oceniony przez lekarza a leki zostaną wysłane natychmiastowo z apteki.

This entry was posted in Przedwczesny Wytrysk and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *