Kupie Propecia apteka online, Propecia 1mg cena

Co to jest Propecia?

Propecia to oficjalnie zatwierdzony lek pomagający w walce z łysieniem plackowatym. Jego skuteczne działanie zostało potwierdzone w wielu badaniach a mężczyźni stosujący ten środek zauważają niemalże natychmiastową poprawę jaką jest zahamowanie wypadania włosów a także w niektórych przypadkach odrastanie włosów.

Zobacz ceny


Łysienie plackowate jest chorobą skóry, na która składa się wiele czynników posiadających wspólne podłoże genetyczne. Najczęstszymi obszarami dotkniętymi przez ten rodzaj łysienia są obszary potyliczne i ciemieniowe głowy. Kolejne ogniska objęte zmianami łysienia mogą pojawiać się stosunkowo szybko lub po dłuższym czasie, czasami również utrzymując się bez zmian.
Aby jak najszybciej pozdbyć się objawów łysienia plackowatego należy jak najwcześniej zacząć stosować odpowiednie preparaty, które pomogą w regeneracji naruszonych komórek włosowych.

Charakterystyka działania leku Propecia

W skład leku wchodzi składnik o nazwie finasteryd, który jest organicznym związkiem chemicznym. Jego zadaniem jest regulowanie działania testosteronu i jego pochodnych, które odpowiadają za zmniejszanie mieszków włosowych o organizmie. Propecia zapobiega procesowi zatrzymania wzrostu włosów i pomaga przy produkcji nowych.

Dawkowanie Propecia

Aby uzyskać pożądane efekty należy zażywać jedną tabletkę dziennie, niezależnie od jedzenia, przez czas 3 miesięcy. W razie pominięcia jednej z dawek nie powinno się zażywać dodatkowej tabletki, należy zażyć kolejną dawkę następnego dnia. Przy stosowaniu leku Propecia niezbędna jest systematyczność, która zagwarantuje skuteczne działanie.

Kto może korzystać z leku Propecia?

Zakupu leku mogą dokonać jedynie mężczyźni, którzy zauważyli u siebie zmiany skórne.

Kto nie powinien korzystać z leku Propecia?

Leku Propecia nie powinny stosować kobiety oraz dzieci, ponieważ kuracja jest przeznaczona jedynie dla męskich problemów związanych z utratą włosów.

Możliwe działania niepożądane

Mężczyźni biorący udział w testach uwzgędniających występowanie efektów ubocznych bardzo rzadko doświadczali negatywnego działania leku. Do niepożądanych efektów występujących periodycznie należą dolegliwości związane ze zmniejszonym popędem seksualnym, problemami z osiągnięciem erekcji oraz mniejszą ilością nasienia podczas wytrysku. Powyższe efekty uboczne pojawiały się u około 2 % badanych mężczyzn. Po kontynuacji terapii następowała minimalizacja tych efektów a pacjenci, którzy ją zakończyli nie doświadczali żadnych negatywnych reakcji organizmu.

Zakup leku Propecia online

Zakupu leku Propecia można dokonać na naszej stronie internetowej, wypełniając uprzednio formularz konsultacyjny, który zostanie przeazalizowany przez jednego z naszych lekarzy. Po zatwierdzieniu niezbędności stosowania leku i pozytywnym przejściu konsultacji leki zostaną przekazane z naszej apteki do natychmiastowej wysyłki.

This entry was posted in Wypadanie włosów and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *