Kupie Valtrex apteka online, valtrex 500mg cena

Co to jest Valtrex?

Valtrex należy do grupy leków o działaniu przeciwwirusowym. Stosuje się go przede wszystkim przy opryszczce narządów płciowych, ale również gdy istnieje podejrzenie zakażenia wirusem półpaśćca.

Zobacz ceny


Co to jest opryszczka narządów płciowych?

Opryszczka narządów płciowych jest chorobą charakteryzującą się powstawaniem pęcherzyków oraz owrzodzeń na skórze okolicy płciowej, odbytu i pośladków ze skłonnością do nawrotów. Do powstania infekcji dochodzi podczas bliskiego kontaktu skórnego z zakażoną osobą oraz poprzez przeniesienie pionowe obejmujące kontakty obszarów intymnych.

Jak dochodzi do zakażenia?

Do przekazania wirusa przez osobę zakażoną dochodzi wtedy, gdy widoczne są pęcherzyki, czy owrzodzenia, jednakże w około 70% przypadków osoba zakażona może przechodzić infekcję bezobjawowo. W tych przypadkach osoba przenosząca wirus nie jest świadoma swojej choroby.

Charakterystyka leku

Valtrex umożliwia skuteczne pozbycie się wirusa opryszczki i skutecznie uniemożliwia rozprzestrzenianie się infekcji w organizmie zarażonego. W skład leku wchodzi składnik o nazwie walacyklowir, który skutecznie przeciwdziała namnażaniu się komórek wirusowych w organizmie.

Kto powinien stosować lek Valtrex?

Osoby, które zauważyły u siebie symptomy opryszczki narządów płciowych, zarówno kobiety i mężczyźni. Lek jest również skuteczny przy leczeniu półpaśćca i opryszczki występujących u dzieci poniżej 12 roku życia.

Przeciwwskazania w stosowaniu leku Valtrex

Leku nie powinny zażywać kobiety w ciąży,karmiące piersią, osoby uczulone na walacyklowir lub acyklowir. Valtrex może spowodować negatywne efekty u pacjentów powyżej 65 roku życia i osób cierpiących z powodu chorób wątroby i nerek.
Podczas przyjmowania leku Valtrex wskazane jest stosowanie zabezpieczenia podczas seksu, ponieważ gwarantuje to minimalizację ryzyka infekcji.
Możliwe działania niepożądane
U niektórych pacjentów mogą pojawić się nudności, biegunka, wymioty, sporadycznie duszności, zaczerwienienie skóry, wrażliwość na światło i zawroty głowy.
Dawkowanie podczas leczenia opryszczki narządów płciowych
Należy połknąć jedną tabletkę w całości, niezależnie od posiłków. Wskazane jest, aby zażyć przepisaną ilość leku do końca, nawet w przypadku gdy objawy infekcji ustąpią wcześniej. Podczas stosowania leku warto pamiętać o przyjmowaniu dużej ilości płynów.

Zakupu leku Valtrex można dokonać na naszej stronie internetowej, wypełniając uprzednio formularz konsultacyjny, który będzie podstawą do wypisania recepty. Formularz zostanie przeazalizowany przez jednego z naszych lekarzy, który zatwierdzi niezbędność stosowania leku. Po pozytywnym przejściu konsultacji i uzyskaniu recepty leki zostaną przekazane z naszej apteki do natychmiastowej wysyłki.

This entry was posted in Infekcja Narządów Płciowych and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *