Kupie Xenical apteka online, xenical 120mg cena

Co to jest Xenical?

Xenical jest jedynym lekiem rekomendowanym przez lekarzy, który pomaga podczas odchudzania. Xenical działa wewnątrz układu pokarmowego i jego działanie polega na spowalnianiu lipazy żołądkowej dzięki czemu absorbcja tłuszczu przez organizm jest nawet do 30 % niższa. Oznacza to iż jedna trzecia tłuszczu zawartego w pokarmach po prostu przechodzi przez organizm.

Zobacz ceny


Przy każdym zamówieniu online istnieje możliwość konsultacji z jednym z naszych lekarzy. Na podstawie wyników lekarz stwierdzi czy lek będzie dla Państwa bezpieczny. Jeśli stwierdzi on, że lek jest odpowiedni zamówienie zostanie wysłane następnego dnia i dostarczone przesyłką kurierską.

Korzyści wynikające ze stosowania Xenical

Xenical jest lekiem dostępnym w jednej dawce (120 mg), który ułatwia uzyskanie wymarzonej sylwetki. Wiele osób ma trudności ze schudnięciem stosując jedynie dietę i ćwiczenia. Xenical przyspieszy metabolizm i powstrzyma aż do jednej trzeciej ilości tłuszczu przed wchłonięciem do organizmu. W skład leku wchodzi aktywny składnik o nazwie orlistat, który w przeciwieństwie do innych leków działa bezpośrednio w układzie trawiennym a nie wpływa na mózg oddziaływujący na kontrolowanie apetytu.
Badania kliniczne dowodzą, że stosowanie leku Xenical pomaga zrzucić dwukrornie więcej zbędnych kilogramów niż odchudzanie tylko przy pomocy diety i ćwiczeń. Niemalże 70 % pacjentów straciło 3 % wagi w ciągu 3 miesięcy, a po roku te same osoby odnotowały obniżenie wagi ciała nawet o 9 kg.

Działanie Xenical

W skład leku wchodzi aktywny składni o nazwie orlistat. Jest on inhibitorem lipazy, enzymów, które odpowiadą za rozkładanie tłuszczów w organizmie, które następnie są wchłaniane i gromadzone w naszym ciele. Orlistat wchodzi w interakcje z tymi enzymami i hamuje ich działanie, czego skutkiem jest niewchłanianie przez organizm do 30 % spożywanych tłuszczów. Są one wydalane z organizmu poprzez naturalny ruch jelit.

Kto może korzystać z leku Xenical?

Zakupu leku mogą dokonać osoby posiadające BMI (wskaźnik masy ciała, jest to stosunek wzrostu do masy ciała) przekraczające 30 lub gdy BMI przewyższa 27 i towarzyszą temu schorzenia typu wysoki poziom cholesterolu, cukrzyca i wysokie ciśnienie krwi.

Przeciwwskazania w stosowaniu Xenical

Leku Xenical nie powinny stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią. Zalecenie stosowania leków zastępczych dotyczy także osób cierpiących na cholestazę i przewlekłe zaburzenia wchłaniania.

Dawkowanie leku

Zaleca się zażywanie do 3 tabletek dziennie, z posiłkiem lub zaraz po. Stosowanie leku powinno być wspomagane przez dietę kaloryczną i regularny wysiłek fizyczny. Niezbędne jest także codzienne przyjmowanie witamin, które uzupełnią składniki odżywcze zawarte w nieprzyswojonych tłuszczach.

Skutki uboczne

Osoby stosujące lek Xenical mogą zaobserwować zmiany w wypróżnianiu, co jest wynikiem wydalania przez organizm tłuszczu, zamiast jego wchłaniania. Wymienione zmiany występują bardzo rzadko i są krótkotrwałe ( ustępują po pierwszych paru tygodniach kuracji). Spożywanie posiłków o niskiej zawartości w tłuszcze może zminimalizować niepożadane efekty.

Jak kupić Xenical online?

Poprzez tę stronę możecie Państwo zamówić lek w sposób bezpieczny i poufny. Podczas składania zamówienia należy wypełnić formularz medyczny, które zostanie przeanalizowany przez jednego z naszych lekarzy. Recepta zostanie wydana tylko i wyłącznie po zatwierdzeniu odpowiedności leku przez lekarza. Po zatwierdzeniu i wypisaniu recepty leki zostaną natychmiastowo wysłane do pacjenta.

This entry was posted in Otyłość and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *